Στο θέατρο του Λαογραφικού Μουσείου Κύμης, βρέθηκε χθες το βράδυ η Πρόεδρος του Ε.Ο.Τ Άντζελα Γκερέκου, όπου τίμησε με την παρουσία της την εκδήλωση, στο πλαίσιο των εκδηλώσεων του Μορφωτικού και Εκπολιτιστικού Συλλόγου Κύμης.
![](https://eviawoman.gr/wp-content/uploads/2022/07/20220724_151133-1024x685.jpg)
Κατά τη διάρκεια της βραδιάς προβλήθηκε το βραβευμένο ντοκιμαντέρ, υπό την αιγίδα του Ε.Ο.Τ “Αδάμ, που εί;” και μάγεψε τους παρευρισκόμενους.
Την βραδιά τίμησαν με την παρουσία τους μεταξύ άλλων ο Σεβασμιώτατος κ.κ Σεραφείμ, όπου και χαιρέτισε την εκδήλωση, καθώς και ο Αντιδήμαρχος Κύμης Αλιβερίου Αλέξανδρος Θεοδώρου.